برنامه های هفته روابط عمومی سال 1397

چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397 21:08 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رییس ستاد بزرگداشت هفته روابط عمومی فارس از اجرای برنامه های هفته روابط عمومی در هفته جاری خبر داد و گفت: برنامه های هفته روابط عمومی از 27 اردیبهشت لغایت 2خرداد ماه در استان فارس اجرا می گردد.
به گزارش روابط عمومی ستاد بزرگداشت هفته روابط عمومی ، مسعود عطایی نژاد گفت : پس از برگزاری موفق پنج دوره گرامیداشت هفته روابط‌عمومی و استقبال فعالان این حوزه در سراسر فارس از این رویداد، مقرر شد تا در ششمین دوره این هفته با در نظر گرفتن نقش روابط‌عمومی‌ها در ارایه راهکارهای نظری و عملی در حل برخی از مشکلات و معضلات روز کشور، نسبت به نامگذاری روزهای این هفته اقدام شود.
رییس انجمن روابط عمومی فارس در ادامه افزود : به همین منظور و پس از بررسی‌های فراوان و تبادل نظر با اعضای شورای سیاست‌گذاری ، شعاراصلی هفته روابط‌عمومی سال ۱۳۹۷«روابط‌عمومی؛ تفاهم-تعامل-مسؤولیت اجتماعی» تعیین گردید.
وی در ادامه عناوین روزهای هفته روابط‌عمومی در سال ۱۳۹۷ را به شرح ذیل اعلام کرد:
روز اول ۲۷ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری– کالای ایرانی
روز دوم، ۲۸ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – آب
روز سوم، ۲۹ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – محیط‌زیست
روز چهارم، ۳۰ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – شبکه‌های اجتماعی
روز پنجم، ۳۱ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – سلامت
روز ششم، ۱ خردادماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – کتاب‌ و کتابخوانی
روز هفتم، ۲ خردادماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – ارتباطات

عطایی نژاد با اشاره به ویژه برنامه های پاسداشت هفته روابط عمومی اظهار داشت : با توجه به عناوین ایام هفته روابط عمومی برنامه های همچون : دیدار با کارآفرینان استان ، بازدید از مدرسه طبیعت ژاهو ، چهارمین نشست روابط عمومی و رسانه ، بازدید از آکادمی تیراندازی قهرمان جهان(ساره جوانمردی) و تقدیر و قدردانی از ایشان ، بازدید از مرکز اسنادملی و خوانش کتاب « روابط عمومی چیست؟ » ، برگزاری میزگرد تخصصی روابط عمومی و دیدار با مقامات استانی و خانواده شهدا از اهم برنامه های ششمین هفته روابط عمومی خواهد بود .
شایان ذکر است که فعالان روابط‌عمومی نهادها، سازمانها و شرکتهای خصوصی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در برنامه‌های موصوف با شماره 09173136517 تماس حاصل نمایند.


مسعود عطایی نژاد
مسئول انجمن روابط عمومی فارس و
نماینده ستاد برگزاری
هفته روابط عمومی ایران در استان فارس

جهت دریافت پوستر هفته روابط عمومی بروی لینک زیر کلیک نمائید.

بارگیری پیوست‌ها:


بازدید 937 بار

آخرین ویرایش در سه شنبه, 01 خرداد 1397 07:53