برگزاری همایش استاندارد سازی

چهارشنبه, 18 بهمن 1396 18:32 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رییس انجمن روابط عمومی فارس خبر داد:
همایش استاندارد سازی در روابط عمومی برگزار می شود
رییس انجمن روابط عمومی فارس گفت: همایش استاندارد سازی در روابط عمومی هفته آینده در شیراز برگزار می گردد.
به گزارش دریافتی از انجمن روابط عمومی فارس ، مسعود عطایی نژاد افزود: در راستای استاندارد سازی فعالیت های روابط عمومی همایش یک روزه ای با حضور دکتر احمد یحیایی ایله ای از اساتید علوم ارتباطات در شهر شیراز برگزار می گردد.
وی ارتقاء کیفی روابط عمومی را در گرو استاندارد سازی فعالیت های روابط عمومی برشمرد و اظهارداشت داد : امروزه روابط عمومی ها بیش از پیش نیاز دارند تا با بهره گیری از فضای ارتباطی مجازی و با همگام سازی علوم ارتباطات و مردمداری گام هایی اساسی برای پاسخ به نیازهای مخاطبان بردارند.
رییس انجمن روابط عمومی فارس افزود : در همین راستا همایش یک روزه ای با 3سه محور آموزشی اصول و آداب تشریفات و مراسم ، استاندارد سازی فعالیت های روابط عمومی و روابط عمومی در تبلیغات و تبلیغات در روابط عمومی با همکاری چهار جانبه انجمن روابط عمومی ، هتل همای شیراز ، شرکت برساز رویداد پارس و انجمن صنفی کانون های تبلیغاتی برگزار خواهد شد.
وی از کارشناسان و مدیران روابط عمومی علاقمند خواست تا در صورت تمایل برای ثبت نام ، در ساعات اداری روز پنج شنبه 19 بهمن با شماره تلفن 36491345 تماس حاصل نمایند.

مسعودعطایی نژاد
مسئول انجمن روابط عمومی فارس
و مسئول ستاد برگزاری هفته روابط عمومی

بازدید 670 بار

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 18 بهمن 1396 18:39