معرفی روابط عمومی های برتر فارس در چهارمین جشنواره روابط عمومی ها

شنبه, 25 شهریور 1396 00:29 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رییس انجمن روابط عمومی فارس گفت:  چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر استان فارس در هفته جاری برگزار می شود .
بنا به گزارش دریافتی از انجمن روابط عمومی فارس ، مسعود عطائی نژاد با اشاره به لزوم ارتقای مستمر و روزافزون سطح كیفی فعالیت های روابط عمومی اظهار داشت : روابط عمومی یک سازمان نقش موثری در موفقیت های درون و برون سازمانی می تواند ایفا نماید و به همین منظور برای رشد کیفی فعالیت های ارتباطی ، برگزاری جشنواره های روابط عمومی در رئوس برنامه های این انجمن قرار گرفته است .
وی با توجه به تعداد آثار داوری شده در این جشنواره گفت : در این دوره 207 اثر در 13 بخش نشریه درون سازمانی ، ویژه نامه ،کتاب ، بروشور و کاتالوگ ، پوستر ، آگهی و رپرتاژآگهی ، عکس ، فیلم و تیزر ، تبلیغات محیطی ، وب‌سایت ، مولتی مدیا ، نرم افزارهای کاربردی و کارشناس برتر روابط عمومی  از سوی روابط عمومی دستگاه های دولتی ، عمومی و خصوص  به دبیرخانه جشنواره رسیده است.
دبیر چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر فارس افزود : این آثار طی سه مرحله توسط اساتید دانشگاه شیراز ، دانشگاه هنر و معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی مورد ارزیابی قرار گرفته و بر اساس شاخص های اعلام شده نفرات برتر شناسایی شده اند .
عطایی نژاد گفت : مراسم معرفی و تجلیل از برترین های این جشنواره در روز دوشنبه 27 شهریور ماه با حضور مطهری نژاد ؛ رییس انجمن روابط عمومی ایران و سایر مسئولین استان در هتل بزرگ شیراز برگزار خواهد شد و از سوی موقوفه حاج قوام به نفرات برترجشنواره کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اعطا خواهد شد.  
رییس انجمن روابط عمومی فارس ضمن دعوت از مدیران روابط عمومی استان جهت شرکت در این برنامه افزود  : در ساعات آغازین جشنواره و برای هم افزایی علمی و آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران روابط عمومی  نشست آموزشی استاندارد سازی فعالیت های روابط عمومی با تدریس دکتر خالصی ؛ معاون فرهنگی جهاددانشگاهی شیراز برگزار می شود .
وی در پایان تاکید کرد : مدیران و کارشناسان روابط عمومی برای شرکت در این برنامه می توانند ضمن مکاتبه با دبیرخانه جشنواره از طریق نمابر 36491344  دعوت نامه خود را دریافت نمایند.

با تشکر -مسعود عطایی نژاد
رییس انجمن روابط عمومی و دبیر چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر فارس

بازدید 979 بار

آخرین ویرایش در شنبه, 25 شهریور 1396 00:29