ديدار با جانبازان ضایعه نخاعی

یکشنبه, 31 ارديبهشت 1396 00:43 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
ديدار با جانبازان ضایعه نخاعی ديدار با جانبازان ضایعه نخاعی
وجود بیش از 650 جانباز 70درصدی دفاع مقدس در فارس
 
رییس دفتر مدیرکل و مدیر روابط عمومی بنیاد شهید وامور ایثارگران فارس گفت: استان فارس در دوران دفاع مقدس بیش از 39 هزار جانباز تقدیم کرد که 650 نفر از این عزیزان را جانبازان 70درصدی و 150 نفر را جانبازان معزز ضایعه نخاعی تشکیل می دهد.
 
به گزارش «ایثار از فارس» همزمان با هفته روابط عمومی، جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرایی فارس با جانبازان معظم ضایعه نخاعی مرکز توانبخشی سلمان شیراز دیدار و نسبت به مقام شامخ این بزرگواران ادای احترام کردند.
رییس دفتر مدیرکل و مدیر روابط عمومی بنیاد شهید وامور ایثارگران فارس در این مراسم گفت: جانبازان ضایعه نخاعی و جانبازان 70 درصدی به دلیل شرایط جسمانی ویژه ای که دارند با رنج های فراوان ناشی از جانبازی زندگی می کنند و آن قدر صبور و بزرگوار هستند که نسبت به وضعیت جسمانی خود هیچ شکایت و اعتراضی ندارند.
مجتبی دینی افزود: این بزرگواران در دوران دفاع مقدس برای دفاع از از اسلام و انقلاب اسلامی، با دشمن به مبارزه برخاسته و سلامتی و جان عزیز خود را نیز در این راه تقدیم کردند.
وی افزود: جانبازان، شهدای زنده ما هستند و تا زمانی که از نعمت وجودشان بهره مند هستیم باید قدرشان را بدانیم و در جهت خدمت و رفع مشکلات آن ها اقدام کنیم.
مسئول انجمن روابط عمومی های فارس نیز در این مراسم با بیان اینکه استقلال، آزادی و امنیت امروز کشور عزیز ما مرهون ایثارگری ها و جان فشانی های جانبازان و ایثارگران است گفت: ما نیز اکنون در برابر ایثارگری های این عزیزان وظیفه سنگینی بر عهده داریم و امیدواریم بتوانیم با ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در ادارات، دستگاه ها و جامعه، ادامه دهندگان راه این بزرگواران باشیم.
مسعود عطایی نژاد در ادامه خواستار معرفی جانبازان و ایثارگری های این عزیزان در قالب گزارش های خبری و تولیدی در سایت ها و پورتال های ادارت استان شد.
مدیرعامل انجمن جانبازان قطع نخاعی و ضربه مغزی استان نیز ضمن تبریک هفته روابط عمومی به کارشناسان و مدیران این حوزه، گفت: روابط عمومی ها به عنوان زبان گویای مردم، رسالت خطیری برعهده دارند و می بایست پل ارتباطی میان مردم و مسئولین باشند.
محمد جعفری همچنین با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران بهترین راویان و مروجان فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند افزود: ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی در زمینه مسئولیت پذیری، الگوی دیگر کارکنان و یکی از عوامل رشد و شکوفایی آن دستگاه هستند.
وی با اشاره به اینکه جانبازان متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی و این جامعه هستند و حل مسائل و مشکلات انها یکی از وظایف مسئولین جامعه است خواستار همکاری بیشتر مسئولین و کارکنان ادارات با جانبازان مراجعه کننده به ان دستگاهها شد.
بازدید 1088 بار

آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 خرداد 1396 15:03