مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان فارس خون اهدا کردند

جمعه, 29 ارديبهشت 1396 20:05 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، صبح روز گذشته همزمان با ایام ارتباطات و روابط عمومی، مسوولین روابط عمومی ادارات مختلف استان فارس با حضور در ساختمان مرکزی اداره کل انتقال خون شیراز بخشی از خون خود را به بیماران نیازمند اهدا داشتند.

بنا به این گزارش، برنامه یاد شده که به همت انجمن روابط عمومی استان فارس و با همکاری روابط عمومی انتقال خون برگزار شد؛ مسوولین روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل تامین اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری صدرا، صنعت و معدن و تجارت، بنیاد مسکن، بانگ کشاورزی، استانداری، بنیاد شهید دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز اسناد و کتابخانه ملی، کمیته امداد امام خمینی، گمرگ فارس، عتبات عالیات شرکت داشتند و سایر ارگان ها نیز ضمن گرامی داشت روز روابط عمومی با مقدس خواندن عمل خداپسندانه اهدای خون به ترویج فرهنگ اهدای خون در بین روابط عمومی ها پرداختند.

گفتنی است پس از اهدای خون، مسوولین روابط عمومی طی نشستی در دفتر مدیریت اداره کل انتقال خون فارس ضمن دیدار با مدیر روابط عمومی انتقال خون فارس در خصوص ارائه راهکارهای سازنده در امر مهم روابط عمومی و چگونگی افزایش فرهنگ اهدای خون  به بحث و تبادل نظر مبادرت کردند.

حیدری ضمن تبریک به مناسبت هفته ی روابط عمومی به مدیران این عرصه از همکاری آنها با انتقال خون تشکر کرد و گفت: اهدای خون، هنر هنرمندان بوده واهدای خون در روز روابط عمومی نشان از اهتمام ویژه این عزیزان به کمک به همنوع و افزایش فرهنگ اهدای خون دارد.

وی با تقدیر از مدیران روابط عمومی تمامی ارگانها  به جهت حضور در سازمان انتقال خون و اهدای خون، آنان را سفیران اهدای خون نامید و افزود: نیاز به اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ اهدای خون مختص روابط عمومی انتقال خون فارس نیست بلکه شایسته است، تمامی مدیران روابط عمومی یاریگر انتقال خون فارس باشند.

مسعود عطایی نژاد مسئول انجمن روابط عمومی فارس نیز در ادامه این نشست گفت: پس از جمع‌بندی نظرات و پیشنهادات ارایه شده از سوی اساتید و فعالان روابط‌عمومی، عناوین روزهای این هفته در سال ٩٦ تعیین و به سراسر کشور ابلاغ گردیده است .

مسئول انجمن روابط عمومی فارس با اشاره به نامگذاری صورت پذیرفته  ایام این هفته گفت:  این نام گذاری ها بر اساس شعار سال، مفاهیم فرهنگی، مسئولیت های اجتماعی، اخلاق و سواد رسانه ای و نیازهای حرفه ای روابط عمومی ها شکل گرفته و بر همین اساس ویژه برنامه هایی برای پاسداشت این هفته برنامه ریزی شده است .

وی اظهار داشت: برنامه های همچون دیداربا تولیت محترم آستان مقدس احمدی و محمدی علیهماالسلام، سومین نشست روابط عمومی و رسانه، اهدا خون، پیاده روی صبحگاهی، شرکت در انتخابات، ملاقات با جانبازان قطع نخاعی و بازدید از یکی از کارخانجات صنعتی از اهم برنامه های پنجمین هفته روابط عمومی می باشد که فعالان روابط‌عمومی نهادها، سازمانها و شرکتهای خصوصی می توانند برای شرکت در برنامه‌های یاد شده حضور پیدا کنند.      

در این دیدار مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان آمادگی خود و نهاد های ذیربط را برای هرگونه همکاری با انتقال خون اعلام کردند. در ادامه برنامه های هفته یاد شده؛ پیاده روی صبحگاهی نیز در حاشیه بلوار چمران شیراز با حضور مدیران و کارشناسان و اعضاء روابط عمومی ها برپا گردید و به میزبانی شهرداری شیراز نشستی به صرف صبحانه برای حاضران تدارک دیده شد.

بازدید 1175 بار